Caisteczka! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka prywatności

Estetix :: kosmetologia estetyczna i laserowa Zgierz Logo

Zadzwoń: 501 756 965, 606904396

Fotoodmładzanie

zdjęcie_40

FOTOODMŁADZANIE - poprawa kolorytu, napięcia i struktury skóry

Wykwalifikowani specjaliści, najwyższa jakość usług i najnowsze technologie

– to oddajemy w Twoje ręce!

Dzięki naszemu profesjonalizmowi, zaangażowaniu i dążeniu do najwyższych standardów obsługi klienta przedstawiamy Ci usługę, za pomocą której chcemy zaspokoić Twoje potrzeby.

Jeśli posiadasz:

  • pierwsze oznaki fotostarzenia skóry z płytkimi zmarszczkami
  • zaburzenia kolorytu – rumień skóry, przebarwienia

- ten zabieg jest stworzony dla Ciebie!

Czym jest fotoodmladzanie ?

Fotoodmładzania (ang. photorejuvenation) to zabieg dla osób, których skóra wykazuje oznaki starzenia się np.: rozszerzone pory, zmiany naczyniowe na twarzy, przebarwienia. Zabieg redukuje plamy barwnikowe, piegi, jest skuteczny w przypadku osób cierpiących na trądzik różowaty. Światło stosowane podczas zabiegu reaktywuje tkanki skóry, skraca i przebudowuje włókna kolagenowe, stymuluje aktywność komórkową. Dzięki temu zmarszczki ulegają wygładzeniu, wyraźnie zmniejszają się rozszerzone pory. Po fotoodmładzaniu skóra staje się gładka i naprężona. Zabiegi fotoodmładzania mogą być stosowane w każdym wieku, również u osób młodych z pierwszymi oznakami posłonecznego starzenia się skóry. Zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga przygotowań  już tego samego dnia można wrócić do codziennej aktywności.

 

Jak działa zabieg?

Podczas zabiegu naświetla się skórę twarzy intensywnym pulsującym światłem (ang. Intense Pulse Light). Światło o niskiej gęstości energii rozgrzewa skórę. To powoduje, że skracają się i przebudowują włókna kolagenowe, skóra zostaje pobudzana do produkcji nowych włókien. W przypadku zmian naczyniowych, przebarwień, plam starczych stosuje się specjalne aplikatory zabiegowe do terapii tych schorzeń. Reakcją po naświetlaniu plam i przebarwień jest ich brązowienie. Plamy stają się ciemniejsze, a następnie, po 10-12 dniach ulegają złuszczeniu. Zmiany naczyniowe po zabiegu stają się bardziej wypukłe i zaczerwienione, następnie rozjaśniają się, aż do całkowitego zblednięcia.

 

Fotoodmładzanie: etapy zabiegu 

Zabieg fotoodmładzania zawsze poprzedza konsultacja z , to specjalista ocenia czy zmiany można usunąć, wyjaśnia istotę zabiegu oraz jego korzyści i możliwości. Zabieg trwa od 5 minut (usunięcie małego przebarwienia) do godziny (fotoodmładzanie całej twarzy). Przed zabiegiem skórę smaruje się żelem do USG, następnie naświetla. Podczas zabiegu można odczuwać pieczenie. Po zabiegu na twarz nakłada się krem ochronny. Kilka dni po fotoodmładzaniu nie wolno się opalać w solarium, należy unikać sauny i wysiłku fizycznego. Bardzo ważne jest aby zarówno przed zabiegiem, jak i po, stosować kremy z wysokim filtrem. Zabieg fotoodmładzania można również stosować na skórę dłoni i dekolt.

 

Kluczowym elementem potwierdzającym skuteczność zabiegu jest precyzja jego wykonania. Nasi  kosmetolodzy poświęcą Ci czas, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Twoje zadowolenie to nasza satysfakcja !


Jaki jest czas trwania zabiegu ?

Zabieg Fotoodmładzanie trwa ok. 30 min.
Jakich efektów laserowego fotoodmładzania można się spodziewać?

Laser IPL wnikając głęboko do skóry właściwej powoduje:

  • podgrzanie kolagenu
  • eliminację nierówności kolorytu skóry
  • obkurczenie porów

Efekt to napięta, rozjaśniona skóra, o zdrowym blasku.

 

Ile zabiegów należy wykonać?

Ilość zabiegów jest uzależniona od stopnia zaawansowania problemu. Zazwyczaj wykonujemy serię 3 – 5 zabiegów w odstępach miesięcznych. Zabieg jest nieinwazyjny, niebolesny, nie powoduje niedyspozycji estetycznej.

Zabiegi wykonywane są przez mgr kosmetolog Vice mistrzynię Polski Kosmetyczek i Kosmetologów Anne Matlok Waclawská

W celu przeprowadzenia zabiegu i pytań szczegółowych dotyczących jego przebiegu zapraszamy do kontaktu z Nami pod numerem telefonu 501 756 965, 606 904 396 .

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i zapiszemy na konsultacje

Koszt zabiegów:

Twarz - 300 zł

Twarz, szyja, dekolt - 395 zł

zdjęcie_41